- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- Commercial Cold Room
Commercial Cold Room
Offering you a complete choice of products which include 5 ton commercial cold room.
5 Ton Commercial Cold Room
Product Price: Rs 4,15,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Storage Capacity | 5 Ton |
| Temperature Range | -15 to 5 Degree C |
| Chamber Type | Single Chamber |
| Refrigerant | R404A |
| Door Type | Sliding Door |
| Phase Type | Three Phase |
| Number of Door | Multi Door |
| Application | Commercial |
| Voltage | 415 V |
| Surface Treatment | Color Coated |
| Brand | NCR Industries |
| Frequency | 50 Hz |
Yes! I am InterestedRequest A Callback